Vzkazy

Re: Re: dotaz

Datum: 30.07.2009 | Vložil: Martina z ČB útulku

Dobrý den,
no to je super, mám hroznou radost :o)
Maxík tam chudák byl hodně dlouho, ale jak koukám, tak i jemu se povedlo najít nový a skvělý domov. Moc za něj děkuji a ať vám dělá jenom radost
Mějte se všichni moc pěkně
Zdraví Martina a českobudějovičté útulkáčci

Perfektní, rychlé a informativní stránky

Datum: 07.12.2008 | Vložil: Jiřina

Dobrý den,
moc chválím nové stránky. Ty starší se déle načítali a nebylo tam moc informací o psech anio zprávy o umístěných. Je to skvělé, že je možnost vidět zpětnou vazbu a i příspěvky lidí, co si vzali psa z útulku,dávají naději dalším na umístění. Každý začátek je těžký, ale hlavní je, že jednou nějaký začátek je. Přeju hodně štěstí a trpělivosti. Zprávy od nových majitelů moc potěší všechny, nejenom ty, co se o ně v útulku postarali:). Každý takový web a stránečky dávají naději i lidem, že to nemusí být fakt tak všude zlé.

SUPER

Datum: 28.11.2008 | Vložil: Alenka a strakate komando

Moc chválim nové stránečky - jsou hezké a je tu více informací - super, jen tak dál. Alenka a spol. www.leopardi.cz

Flek -dopis

Datum: 09.11.2008 | Vložil: Milan

Dobrý den,
ráda bych vám napsala, jak se daří jednomu ze tří štěňátek, co byla odebrána majiteli. My jsem si asi před měsícem vzali světlého pejska (Kubu). Dostal nové jméno - Flek. Když jsme si ho odváželi, opravdu hodně se bál. Po celou cestu se krčil v autě. Když jsme dojeli, zalezl do kouta a vůbec se odtamtud nehnul. První den to byl velký stres. V podstatě se jen krčil a klepal. Nedokázal projít ani dveřmi, po schodech a venčit jsme ho museli na dvorku, protože ruch v Praze byl pro něj nesnesitelný. První týden se také často strachy doma počůral. Opravdu jsme si o něj dělali velkou starost, vyděšený byl moc. Nicméně se jeho stav den za dnem lepšil, dokonce i během několika hodin byl znát pokrok. Flek se doma rozkoukal, přestal se nás bát, začal si hrát a blbnout. I když ho to stálo spoustu odvahy, naučil se chodit úzkými průchody, po schodech a taky po ulici plné lidí. Ze začátku taky vrčel na cizí psy, teď už to ale nedělá, naopak si s nimi chce často hrát. I na cizí lidi je zvědavý a chce si je očuchat, zatímco dříve se jim snažil vyhnout. Taky už umí dobře chodit na vodítku a snáší i náhubek, jízdu metrem... Opravdu je teď jako vyměněný, ze všeho se raduje, tolik se už nebojí, má nás rád a pořád za námi chodí s nějakou hračkou nebo jen tak si lehnout do klína. Je to radost. Samozřejmě se už dávno nepočůrává, to dělal snad jen první čtyři, pět dní. A musím říct, že je též velmi hodný a poslušný. Dokonce si toho všímají i cizí lidé. Jsme vážně moc rádi, že Fleka máme, nemohli bychom míl lepšího pejska.
Zajímalo by mě také, jak se mají Flekovi sourozenci. Snad jsou i oni spokojení. Taky bychom rádi věděli, jak jsou pejsci teď staří. Vy jste měli na internetu napsáno čtyři měsíce, náš veterinář si myslí, že mu je asi jeden rok, nevíte to přesněji? Taky, i když to asi víte, byl Flek očkován proti všem nemocem. Ovšem pouze jednou. Pokud se však pes nepřeočkuje proti všemu kromě vztekliny podruhé během jednoho měsíce, je i první očování prakticky bezcenné a neposkytuje psům ochranu. Musí se potom znovu naočkovat dvakrát po sobě. Chápu, že v útulku nemáte moc pěněz na to, abyste psi nechali očkovat dvakrát, noví majitelé by však určitě za poskytnutá očkování dodatečně rádi zaplatili (aspoň za to druhé). Pejsci by byli ušetřeni opakování a noví majitelé koneckonců taky.

Mnoho zdaru a hodných nových páníčků přeje

Zuzana T.

Začátek

Datum: 30.10.2008 | Vložil: Milan

Tak, tady nám můžete psát - reagovat na cokoli, nadávat a hlavně hóóódně chválit :-)

Záznamy: 21 - 25 ze 25
<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek